Najbardziej niewiarygodnym z tego Pucharu Świata było to, że najlepsze drużyny, które wygrały mistrzostwa, grały bez obrony. W drugiej rundzie grupy D mecz rozegrany został w Niżnym Nowogrodzie, a Argentyna przegrała z Chorwacją 0-3. , Zwycięska passa Chorwacji, zdobyła tylko 1 punkt w kwalifikacyjnej sytuacji Argentyny. Wielu fanów w Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 krzyknęło na miejscu.

W pierwszej połowie gry żadna ze stron nie dokonała przełomu. W drugiej połowie meczu Sampooli zastąpił Iguaina, Pavan i Dibalę, aby wzmocnić ofensywę, ale nie odegrało to żadnej roli. Zamiast tego Chorwacja wykorzystała okazję, by zdobyć jeden punkt. W 80. minucie Chorwacja wykonała kontratak po kradzieży pomocnika, a Modrić po raz kolejny zdobył 2: 0 dla Chorwacji. Rakitic następnie łatwo zdobył piłkę ponownie, 3: 0! Chorwacka drużyna uszczelnia zwycięstwo! Tutaj przygotowaliśmy Koszulka Chorwacja ms 2018.

Obecnie chorwacki zespół z 6 punktami już wcześniej zablokował tożsamość zespołu. Myślę, że wielu chorwackich fanów świętuje swoje zwycięstwo w tej chwili.