Jako jedna z najsilniejszych drużyn piłkarskich na świecie, niemiecki zespół zyskał dużą uwagę. Kanclerz Niemiec Angela Merkel zawsze zwracała uwagę na niemiecki futbol. Przed zawodami Pucharu Świata i Pucharu Europy przyjdzie do drużyny narodowej, aby zachęcić graczy do świętowania razem z nimi, gdy wygrywają. W tym samym czasie, niemiecki zespół był poszukiwany przez wielu rodziców i wszyscy kupują Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 dla swoich dzieci, aby wspierać swoją drużynę narodową.

Zbliża się kolejny Puchar Świata, zaprosiła Lougha i Bierhoffa oraz innych ważnych członków Niemieckiego Związku Piłki Nożnej do Domu Premiera na kolację. W międzyczasie Luf zaprezentował Merkel z niemiecką Koszulka Niemcy mś 2018 nr 4 z nazwiskiem Merkel w imieniu Niemieckiego Związku Piłki Nożnej. Według analizy przeprowadzonej przez niemieckie media, "4" odnosi się do faktu, że niemiecki zespół wygrał cztery mistrzostwa świata w piłce nożnej, a także sugerował, że Merkel po raz czwarty zajmowała pozycję kanclerza Niemiec.

Niemiecki zespół jako wielki kraj w piłce nożnej, tym razem w Pucharze Świata da ludziom, jak wykonać niesamowitą grę? Myślę, że najbardziej zależy na tym większość fanów.