Finał Ligi Mistrzów dobiegł końca, a mistrzostwa odbędą się w Liverpoolu i Realu Madryt. Real Madryt wygrał już dwa kolejne mistrzostwa. Połowa hiszpańskich fanów nosi koszulki piłkarskie Liverpoolu, aby go wspierać. Nie będzie pół hiszpańskich fanów wspierających Real Madryt.

Ronaldo jest najbardziej popularnym graczem, który strzelał gole, a Salah jest najlepszym strzelcem Liverpoolu. Liverpool zdobył 5 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki w ostatnich 10 meczach, w tym tylko 1 wygraną, 2 remisy i 2 porażki. Real Madryt zdobył 4 wygrane, 4 remisy i 2 porażki w ostatnich 10 meczach, w tym 2 wygrane, 2 remisy i 1 stratę w wyjazdowej grze. Dla Realu Madryt, który wygrał już dwa kolejne mistrzostwa w Lidze Mistrzów, Liverpool jest pod niewielką presją. Salah, najlepszy strzelec w koszulka Liverpool Liverpoolu, jest w stanie wytrzymać presję. Zostań ostatnim zwycięzcą?

Finał Ligi Mistrzów niedługo będzie musiał wziąć udział w finałowych mistrzostwach, oglądając fanów Champions League, którzy mogą zwrócić uwagę na nasze najnowsze wiadomości.