W Lidze Mistrzów UEFA, bez bramek w pierwszej połowie, bramkarz Liverpoolu Karius upuścił piłkę w drugiej połowie i dał Benzemie bramkę! Zaskoczyło to wielu fanów koszulki piłkarskie. Nikt by nie pomyślał, że Karius rzuci losowo tę piłkę i pozwoli Benzemie zdobyć jedną bramkę. Real Madryt poprowadził Liverpool 1-0!

To zdecydowanie najbardziej niezrozumiały cel w historii finałów Ligi Mistrzów. Bramkarz Liverpoolu, Karius, ten samobójczy błąd, nieuchronnie stanie się żartem ludzi. Także tron mistrzowski Liverpoolu. To nie jedyny błąd Kariusa w grze. W przypadku, gdy obie strony były 2-1, Karius, bramkarz z1 koszulka Liverpool, piłkę ponownie do Realu Madryt. Karius wypadł z ręki i popełnił błąd. Kula wydostała się z jego rąk i uderzyła w drzwi frontowe. Liverpool 1-3 był z tyłu i sytuacja się skończyła.

Pod koniec gry Karius przykucnął na korcie, płakał, ronił łzy i przepraszał fanów Liverpoolu. Było wzruszające, że fani Liverpoolu nie skarżyli go, ale dodali mu otuchy. Fani mogą wybaczyć Kariusowi, ale nigdy nie wybaczy sobie tego błędu.