Dla profesjonalnych graczy uczestnictwo w Pucharze Świata jest ich marzeniem. Jednak obrońca Marsylii, Bouna Sarr, odrzucił zaproszenie reprezentacji Senegalu, ponieważ był gotów grać tylko dla reprezentacji Francji. Myślę, że każdy gracz jest dumny z posiadania Koszulka World Cup 2018 z własnym marzeniem.

Bouna Sarr powiedział: "Chcę tylko grać dla Francji, a nie dla innych drużyn narodowych, zawsze marzyłem o tym, aby grać dla reprezentacji Francji, jestem Francuzem, urodziłem się tutaj, tylko Koszulka Francja mś 2018 jest dla mnie atrakcyjna".

26-letnia bouna sarr urodziła się w Lyonie we Francji. Jego ojciec był senegalczykiem, a jego matka była Gwineą. Dlatego bouna sarr posiada również obywatelstwo tych trzech krajów. Senegal zakwalifikował się już tego lata do Mistrzostw Świata. Trener Senegalu Cisse próbował przekonać bouna sarr, by grał w Senegalu, ale czekając na tak wielką pokusę, bouna sarr nadal zdecydował się odrzucić zaproszenie.

Bouna Sarr był zawodnikiem pomocnika, ale w tym sezonie grał w Marsylii i grał dobrze. Europejscy giganci, tacy jak Borussia Dortmund i Sevilla, są zainteresowani jego kupnem.