Na początku Mistrzostw Świata w Rosji, reprezentacja Arabii Saudyjskiej zagra w Mistrzostwach Świata w 2018 roku. Ta drużyna, która po raz pierwszy uczestniczyła w Pucharze Świata, stanęła w finałach Mistrzostw Świata z niesamowitymi wynikami. Więc tym razem jesteśmy w rozgrywkach Pucharu Świata w pod-drużynie, w jaki sposób będą nosić Koszulka World Cup 2018 do reprezentowania ich drużyny narodowej?

W tym miejscu składamy hołd drużynie Saudyjczyków, która dotarła do ostatnich 16 w Mistrzostwach Świata w 1994 roku w Stanach Zjednoczonych. Olśniewające białe, koszulka szorty i skarpetki zdobią zielone detale. Odznaka na piersi Koszulka Arabia Saudyjska mś 2018 jest symbolem Związku Piłki Nożnej i drużyny narodowej, która została aktywowana przez Saudyjski Związek Piłki Nożnej w 2017 roku. Palma daktylowa, orzeł na Bliskim Wschodzie i piłka nożna wspólnie tworzą nowy wizerunek Saudyjski futbol. Dolna część litery "KSA" to angielska nazwa Królestwa Arabii Saudyjskiej. skrót.

Mam nadzieję, że koszulka ta da reprezentacji Arabii Saudyjskiej szanowaną ojczyznę z lepszymi osiągnięciami i honorami.