Pod koniec Mistrzostw Świata pięć sezonów ligowych dobiegło końca, aw pięciu ligach są już trzy tytuły. Więc kto jest najsilniejszym graczem w pięciu ligach. Wszyscy w kibicach mają koszulki piłkarskie, którą wspierają.

Francuska Ligue wygrała 28 zwycięstw, 3 remisy i 2 straty w sezonie i zdobyła 87 punktów. Poprowadził zdobywcę drugiego miejsca w Monako z 17 punktami i pięć razy zdobył mistrzostwo Ligue 1. Manchester City w tym sezonie z 28 zwycięstwami, 3 remisami i 2 porażkami, bez uwzględnienia innych drużyn Premier League, wygrał mistrzostwa Premier League, mistrz Bundesligi Bayern Monachium wygrał 24 wygrane, 3 remisy i 3 straty w 30 rundach. Bohaterowie La Liga nie popełnili błędu, Barcelona rozegrała 33 mecze i osiągnęła 83 Punkty, 25 zwycięstw i 8 niepomyślnych wyników ligowych mistrzostw, ostatecznie postawi mistrzów La Ligi w torbie. Gracze są dumni z posiadania koszulka FC Barcelona. Serie A ma sześć punktów przewagi nad Neapolem w lidze z sześcioma rundami. Juventus prawdopodobnie wygra tytuł Serie A.

Prawie koniec pięciu lig jest w zasadzie zakończony, widzimy wyniki każdej ligi i prawdopodobnie wiemy, kto jest najwyższym złotym medalem w pięciu ligach.