Paris Saint-Germain, który wcześniej wygrał mistrzostwo, pokonał ostatnio Bordeaux 1: 0. Myślę, Myślę, że to jest dużo fanów koszulki piłkarskie oglądanie gry na miejscu.

W meczu pomiędzy Paris Saint-Germain i Bordeaux, obie drużyny przegrały w pierwszej połowie. To była trudna gra dla Paris Saint-Germain. W drugiej połowie Paris Saint-Germain w końcu przełamał impas w 75. minucie, a Giovani Lo Celso, w koszulka Paris Saint-Germain z numerem 18, wykonał rzut rożny, a Paris Saint-Germain uzyskał przewagę jednej piłki do końca. Wreszcie Paris Saint-Germain zablokował grę na 1-0.

Dla Paris Saint-Germain, który wygrał pierwszy francuski tytuł w pięciu rundach, tego rodzaju gra jest jedynie treningiem dla ich umiejętności, aby mogli rywalizować o Ligę Mistrzów w następnym sezonie.