W drugiej rundzie sezonu 2017-18 w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, 1-2 mecze gospodarzy Manchester City zostały wycofane, z 1-2 wyjściami w dwóch rundach. Liverpool 5-1 pokonał Manchester City. Jak takiej fascynującej grze może zabraknąć jednej z naszych koszulki piłkarskie do oglądania gry?

Liverpool wywarł silny nacisk na drogę i odwrócił Manchester City z golem 2-1 z drugiej połowy Mohameda Salaha i Roberto Firmino. Zrobili 5-1 mocny awans do czołowej czwórki w dwóch rundach. The Reds jako ostatni wszedł do ostatnich 4 Ligi Mistrzów, ale również powrócił do 10 lat temu. Nosząc koszulka Liverpool nr 11 Mohamed Salah w meczu z Manchesterem City: Drugi odegrał kolejną istotną rolę. Mohamed Salah ponownie stał się bohaterem Liverpoolu. Zdobył kluczową bramkę wyrównującą w drugiej połowie i zarabiał zarówno w domu, jak i na wyjeździe przeciwko Manchesterowi City.

Manchester City rozpoczął doskonały początek, ale nie udało mu się utrzymać tego dobrego trendu. Liverpool bezpośrednio wyeliminował Manchester City.