Rzym, 11 marca W 28 rundzie ligi piłkarskiej Serie A kontynuowali walkę. Broniący mistrz Juventus, ubrany w koszulki piłkarskie, pokonał Udinese 2: 0 w domu. W wyniku rozgrywającej się później gry skupienia, Neapol został zdobyty przez Inter Mediolan, a "Legion Bobilian" wyprzedził 1 punkt Neapolu, aby osiągnąć najwyższe miejsce pod nieobecność meczu.

Juventus miał 10-meczową passę i właśnie zmienił Tottenham w Lidze Mistrzów UEFA. W 20. minucie napastnik Dybala w koszulce pomógł gospodarzowi w przerwaniu impasu z bezpośredniego rzutu wolnego. Chociaż w 38 minucie rzut karny wykonany przez Dybalę został pominięty przez Higuaina, Dybala zdobył kolejny gol w 49. minucie, aby pomóc drużynie przypieczętować zwycięstwo.

Juventus Howe odniósł 11 kolejnych zwycięstw. W przypadku braku pojedynku punkty ligowe przewyższyły liczbę punktów w Neapolu.

W późniejszym meczu Napoli na stadionie Meazza, gdzie wygrał, by wygrać główną pozycję, nie spełnił jego życzenia. Inter Mediolan uspokoił swoich przeciwników na 0-0 w domu. Najlepsza szansa dla obu stron została stworzona przez Inter Mediolan. Lewoboczny rzut wolny od Cancello został ograniczony do ograniczonego obszaru, a Skreniar oddał piłkę na odległym słupku bramki na najwyższym 9m.

Dodatkowo,  Juventus oszulka Bologna przegrała 0: 1 z Atlancie, Cagliari 2: 2 została wyrównana przez Lazio, zwycięstwo Crotone 4: 1 nad Sampdorią, Sassuolo 1: 1 i Spall Shake i powiedział, że AC Milan jest 1-0 z brzęczyk, by zabić Genuę.