Po tym, jak niemiecki mecz towarzyski z drużyną hiszpańską zakończył się wynikiem 1-1, obaj bramkarze wyrazili niezadowolenie z Pucharu Świata. Zobacz, jak fani Pucharu Świata kupują koszulki piłkarskie, aby dopingować swoją ulubioną drużynę.

David de Gea, który grał dla drużyny hiszpańskiej, nie ukrywał swojego niezadowolenia z Pucharu Świata. W meczu niemiecki napastnik Thomas Müller strzelił bramkę z dystansu. David de Gea uważał, że lot piłki nożnej jest bardzo dziwny. Myślał, że Puchar Świata. Na boisku bramkarz przeżywa koszmar. Marc-André ter Stegen, który nosił Koszulka Niemcy mistrzostwa świata 2018 nr 22 niemieckiej drużyny, również przedstawił swoją opinię: "Ruch piłki podczas lotu jest bardzo zmienny, ale musimy dostosować się tak szybko, jak to możliwe i nie ma inny wybór. "Niemcy staną na czele mistrzostw świata w 2018 roku w Rosji jako jeden z faworytów, jako że są najwyżej ocenianą drużyną na świecie. Wielu fanów przygotowuje Koszulki Piłkarskie MŚ 2018.

W Mistrzostwach Świata w 2018 roku mamy nadzieję, że w Pucharze Świata będziemy mogli wykorzystać piłkę, aby zespół mógł jak najszybciej dostosować się do Pucharu Świata i przynieść nam satysfakcjonujące ekscytujące wydarzenie.